Ładowanie strony...
Usługi ortodontyczne i stomatologiczne w Poznaniu

myORTHO Specjalistyczny gabinet ortodontyczny


myORTHO to specjalistyczny gabinet ortodontyczny znajdujący się w centrum Poznania. W interdyscypinarnej opiece nad pacjentem leczenie ortodontyczne odgrywa obecnie kluczową rolę, tak więc chcąc zapewnić pacjentowi piękny uśmiech prowadzimy kompleksowe leczenie ortodontyczne. Naszymi pacjentami są zarówno dzieci jak i osoby dorosłe. W naszej ofercie odnajdziecie Państwo stałe aparaty ortodontyczne (metalowe, porcelanowe, szafirowe), jak i ruchome (zdejmowane, m.in. płytka Schwarza, Twin block) oraz alignery. Każdy pacjent otoczony jest opieką zarówno podczas właściwego, czynnego leczenia jak i po jego zakończeniu, w okresie retencji (potrzymania/stabilizacji).

Serdecznie zapraszam
Joanna Jaskuła-Przybylska
specjalista ortodonta.

lek. dent. Joanna Jaskuła - Przybylska

Specjalista ortodonta

Absolwentka Akademii Medycznej im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu na kierunku lekarsko-dentystycznym. Bezpośrednio po zakończeniu stażu podyplomowego rozpoczęła szkolenie specjalizacyjne z zakresu ortodoncji i zdała państwowy egzamin specjalizacyjny, uzyskując tytuł specjalisty ortodonty. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego oraz sekretarzem w zarządzie Wielkopolskiego Regionalnego Koła PTO. Regularnie pogłębia swoją wiedzę uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach i warsztatach ortodontycznych, zarówno teoretycznych jak i praktycznych.

Od początku swojej drogi zawodowej zajmuje się wyłącznie leczeniem ortodontycznym. Prowadzi leczenie aparatami zdejmowanymi i stałymi z zastosowaniem całej gamy możliwości współczesnej ortodoncji. Zajmuje się kompleksowym leczeniem ortodontycznym zarówno dzieci jak i pacjentów dorosłych.


lic. Julianna Niewiada

Dyplomowana higienistka stomatologiczna

W gabinecie myORTHO zajmuje się profilaktyką zdrowia jamy ustnej. Przeprowadza kompleksowe zabiegi profesjonalnej higienizacji, wybielania i zabiegi profilaktyczne u dzieci. Kompetentnie udziela wszelkich informacji na tematy związane z utrzymaniem zdrowia jamy ustnej. Instruuje pacjentów odnośnie utrzymania prawidłowej higieny i pomaga dobrać stomatologiczne środki profilaktyczne i lecznicze do domowego stosowania. Szczegółowo objaśnia pacjentom wszelkie kwestie dotyczące zarówno leczenia ortodontycznego jak i stomatologicznego. Zajmuje się również asystowaniem przy zabiegach z zakresu ortodoncji i stomatologii. Stale pogłębia swoją wiedzę i umiejętności poprzez udział w szkoleniach zawodowych.


mgr Bartosz Przybylski

Technik dentystyczny

Członek Polskiego Towarzystwa Techniki Dentystycznej i Polskiego Towarzystwa Techniki Ortodontycznej. Specjalizuje się w wykonawstwie zarówno zdejmowanych aparatów ortodontycznych jak i lutowanych aparatów stałych. Realizuje najbardziej wyszukane wizje małych pacjentów odnośnie projektu i wyglądu ich aparatu zdejmowanego. Regularnie pogłębia swoją wiedzę uczestnicząc w kursach i warsztatach ortodontycznych, zarówno teoretycznych jak i praktycznych.

Tworzymy uśmiech z pasją...
+48 502 788 884